رفتن به محتوای اصلی
x

پذيرش محدود در مجتمع رفاهي طاها (مشهد مقدس)

با سلام و احترام

پيرو اطلاعيه هاي ستاد ملي كرونا و با توجه به پذیرش زائر در بارگاه ملکوتی ثامن الائمه، و آمادگی برخی از واحدهای مجتمع رفاهي طاها (مشهد مقدس)، برای پذیرایی از همکارن، در زير، روش ثبت نام براي اقامت در مجتمع، تقديم مي شود. از تمامي دانشگاهيان محترم و بازنشستگان، تقاضا مي شود، با توجه به شرايط خاص كشور و اطلاعيه هاي ستاد ملي مبارزه با كرونا، برنامه هاي خود را تنظيم فرمايند. در ضمن ثبت نام در سامانه و دريافت معرفي نامه هيچ تضميني براي مشكلات آتي در خصوص برقراري منع تردد توسط پليس راهور و اعلام ممنوعيت تردد در جاده ها نيست.

 

شرايط و نحوه ثبت نام

متقاضيان محترم مي توانند از طريق سامانه مرواريد به آدرس https://erp.iut.ac.ir و با وارد نمودن مشخصات مورد نياز، اقدام به ثبت نام فرمايند. (شرايط و ضوابط كامل پذيرش در پيوست  آمده است.)

ثبت نام  تا اطلاع ثانوي در بازه هاي زماني پنج شنبه تا سه شنبه هر هفته امكان پذير است و تغيير بازه زماني ممكن نيست.

با توجه به انجام تعميرات ساختماني در مجتمع، امكان واگذاري پاركينگ وجود نداشته و نيز صدا و غبار ناشي از تعميرات در مجتمع وجود دارد.

پس از نهايي شدن ثبت نام شما در سامانه، امكان لغو پذيرش از طريق سيستم وجود ندارد و در صورت درخواست لغو پذيرش و آگاهي از موارد حذف شده، مراتب را با جناب آقاي مدائني (مسوول پذيرش) به شماره ۰۹۳۵۴۰۸۵۰۰۹ يا اداره رفاه كاركنان 2800 هماهنگ فرماييد.

ساير اطلاعات پذيرش در مجتمع رفاهي طاها (مشهد مقدس)

با آرزوی سلامتی- اداره رفاه کارکنان

 

تحت نظارت وف بومی