رفتن به محتوای اصلی
x

حسب تفاهم نامه منعقد شده با سرزمین موجهای آبی ویلاشهر (فضیلت) امکان بهره مندی با بلیط هر نفر 100 هزار تومان برای 4 ساعت استفاده با ارائه کارت شناسایی دانشگاه صنعتی اصفهان به همراه سه نفر (حداکثر 4 نفر در هر سانس) برای کلیه همکاران (رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی) میسر گردیده است.

سرزمین موجهای دریایی

پیشرفته ترین و زیباترین پارک آبی مرکز کشور

سرزمین موج های دریایی در بهمن ماه 1395 همزمان با ایام الله دهه فجر به عنوان بزرگ ترین و پیشرفته ترین پارک آبی مرکز کشور در مجموعه فرهنگی ورزشی فضیلت با حضور معاون عمرانی استاندار و مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید. این مجموعه ورزشی نتیجه تلاش مهندسان و متخصصین شهرستان نجف آباد و استان اصفهان است و بخش های فنی تکنولوژی ساخت چنین مجموعه هایی در اختیار کشورهای اروپایی است، تمام مراحل ساخت این مجموعه و سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری آن توسط صنعتگران و مهندسان نجف آباد و استان اصفهان انجام شده است. فاز دوم مجموعه فضیلت با مساحتی در حدود 6 هزار و 600 متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 10 هزار متر مربع در حدود 5 سال با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد تومان و از نظر اشتغال زایی 100 نفر به طور مستقیم در این مجموعه در حال فعالیت هستند و این مجموعه روزانه قابلیت پذیرش هزار نفر را به طور همزمان خواهد داشت. فاز اول مجموعه فضیلت، شامل استخر بزرگسالان و کودکان، سونای خشک و بخار، جکوزی، سرسره آبی، سالن ماساژ بود و فاز دوم آن در این مراسم به بهره برداری رسید. شامل سرسره های آبی، موج آبشار، چاله فضایی، سقوط آزاد، چرخشی یک و دو نفره، استخر موج، مجموعه بازی کودکان، رودخانه خروشان، سالن ماساژ، کافی شاپ و رستوران را دارا است.

 

امکانات:

 • انواع سرسره ها ( شامل سرسره های سقوط آزاد 9متری،U ، چاله فضایی و انواع سرسره های سرعتی و نیمه سرعتی )
 • استخرشاپرک ومحوطه بازی کودکان شامل سرسره خرگوش و تونلی، آبشارقارچ و سطل آبریز
 • استخرموج و رودخانه خروشان: اولین پارک آبی ایران که سیستم استخرموج آن توسط مهندسین داخلی مجموعه انجام شده است وکشورهای آمریکایی واروپایی نقشی درآن نداشته اند.
 • پارکینگ اختصاصی
 • اتاق احیا
 • ماساژ و حمام سنتی
 • شربت خانه
 • فست فود
 • جکوزی
 • سونای خشک
 • سونای بخار
 • سیستم مدرن تصفیه آب بدون کلر
 • همراه با سیستم هوشمند و ایمن کمدهای vip

 

تذکر مهم: درحال حاضر بخش استخر فعال نیست اما کلیه امکانات شامل سرسرههای آبی، استخرموج، دایر می­ باشد.

نکات ضروری:

- ازآوردن وسایل ارزشمند  (طلا وجواهر، موبایل و ... ) خودداری کنید. هرگونه مسئولیت گم شدن اشیا با مراجعه کنندگان می ­باشد.

- بانوان دارای النگو حتما حتما درصورت امکان، ابتدا النگوی خود را درآورده و از آوردن آن به مجموعه خودداری نمایند. در غیراینصورت، پوشیدن ساق دست الزامی می‌باشد. از فروشگاه مجموعه می توانید ساق دست خریداری نمایید.

- پوشیدن کلاه شنا برای بانوان و مایو مخصوص برای همه افراد به دلیل رعایت مسائل بهداشتی الزامی می باشد. از غرفه دریا می توانید این موارد را خریداری نمایید.

- بانوان محترم درنگهداری قبض امانات خود کوشا باشید.

- درصورت جا ماندن هروسیله ای (مایو، حوله، کیف، کلاه، عینک شنا، لباس زیر و ...) پارک آبی هیچگونه مسئولیتی ندارد و به دلیل رعایت مسائل بهداشتی امکان نگهداری موارد فوق وجود ندارد.

آدرس: اصفهان- نجف آباد- بلوار امام علی(ع)- میدان آتش نشانی- سرزمین موج های آبی

تلفن های تماس: 42299300-031

                     031-42299929     

بانوان:

چهارشنبه ها ساعت 14 تا 17

جمعه ها ساعت 10 تا 13

آقایان:

دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 20 تا 23

جمعه ها ساعت 15 تا 18

 

فایل
پیوست اندازه
قوانین مجموعه (62.83 کیلوبایت) 62.83 کیلوبایت

تحت نظارت وف ایرانی