رفتن به محتوای اصلی
x

به اطلاع کلیه همکاران محترم دانشگاهی می رساند این اداره با انعقاد تفاهم نامه و کسب امتیاز به ازای بلیط با تخفیف به مبلغ 33 هزار تومان گردید، لذا کلیه همکاران (رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی) می توانند با مراجعه به اداره رفاه کارکنان و دریافت معرفی نامه برای خود و سه نفر از اعضای خانواده جهت بهره مندی تا تاریخ 1401/12/25 اقدام نمایند.

 استخر کوهستان | نجف آباد

استخر 33 متری کوهستان نجف آباد به عنوان یکی از استانداردترین و باکیفیت ترین استخرهای اصفهان  با بهره گیری از مربیان کادر اجرایی مجرب فعالیت خود را آغاز نموده و در طی سال های اخیر فعالیت خود را در زمینه آموزش شنا و غواصی در اصفهان ادامه داده است. استخر کوهستان نجف آباد با استفاده از امکانات روز دنیا و تجهیزات آبی پیشرفته مفتخر به برگزاری دوره های آموزشی شنا با متدهای نوین به گروه های سنتی مختلف می باشد.

نجف آباد همواره آموزش شنا به خردسالان و بزرگسالان در فضایی کاملا حرفه ای و در عین حال شاد و جذاب همراه با ارائه بلیط تخفیف بوده است. مربیان فعال در استخر کوهستان نجف آباد متعهد به ارائه آموزش های مورد نظر با کیفیت و بازدهی بالا یوده و با استفاده از امکانات ویژه نهایت تلاش خود در این زمینه را بکار می گیرند.

این مجموعه ورزشی در نجف آباد اصفهان واقع شده و از امکاناتی چون استخر سرپوشیده، سونای خشک، سونای بخار و جکوزی برخورداره. در این مجموعه کلاسهای آموزش غواصی و آموزش انواع ماساژ نیز برگزار میشه. اگه دوست دارین شنا کردن حرفه ای رو هم یاد بگیرین زیر نظر بهترین و با تجربه ترین مربی های این مجموعه آموزش ببینین و لذت ببرین.

آدرس استخر کوهستان: اصفهان- نجف آباد- بلوار شریعتی-خیابان منتظری- جنب پارک کوهستان

تلفن:03142510331 

سانس های :

خانمها :      شنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت 14 الی 15:30

               دوشنبه ها از ساعت 15:30 الی 17

               جمعه ها از ساعت 9 الی 10:30 صبح

آقایان :

              هر شب از ساعت 20 الی 21:30  و 21:30 الی 23

شنبه ها :         21:30 الی 23

روزهای فرد :  14 الی 15:30

جمعه :          14 الی 15:30

 
کوهستان

تحت نظارت وف ایرانی