رفتن به محتوای اصلی
x

پذيرش در مجتمع تفريحي زاينده رود (چادگان)

با سلام و احترام

پيرو اطلاعيه هاي ستاد استاني كرونا و با توجه به اعلام عدم ممنوعيت پذيرش در مجتمع تفريحي زاينده رود (چادگان)، در زير، روش ثبت نام براي اقامت در مجتمع تقديم مي شود. از تمامي دانشگاهيان محترم و بازنشستگان، تقاضا مي شود، با توجه به شرايط خاص كشور و اطلاعيه هاي ستاد ملي مبارزه با كرونا، برنامه هاي خود را تنظيم فرمايند. همچنين در ضمن ثبت نام در سامانه و دريافت معرفي نامه هيچ تضميني براي مشكلات آتي در خصوص برقراري منع تردد و عدم پذيرش توسط مديريت دهكده نيست.

شرايط و نحوه ثبت نام

بر اساس پروتكل اعلامي مركز بهداشت چادگان، تمامي وسايل شخصي مانند، پتو، محلفه، بالشت و ... براي متقاضي و خانواده محترم ايشان بايد توسط متقاضي تهيه شده، اين وسايل در ويلاها وجود ندارد و هيچگونه تقاضايي در اين زمينه پذيرفته نمي شود. (شرايط و ضوابط كامل پذيرش در پيوست آمده است.)

متقاضيان محترم مي توانند از طريق سامانه مرواريد به آدرس https://erp.iut.ac.ir و با وارد نمودن مشخصات مورد نياز، اقدام به ثبت نام فرمايند.

ثبت نام براي ويلاها تا اطلاع ثانوي در بازه هاي زماني چهارشنبه تا جمعه و يكشنبه تا سه شنبه هر هفته امكان پذير است و تغيير بازه زماني ممكن نيست.

پس از نهايي شدن ثبت نام شما در سامانه، امكان لغو پذيرش از طريق سيستم وجود ندارد و در صورت درخواست لغو پذيرش و آگاهي از موارد حذف شده، مراتب را با جناب آقاي بهرام (مسوول پذيرش) به شماره  ۰۹۱۳۳۲۵۴۳۱۷ يا اداره رفاه كاركنان 2800 هماهنگ فرماييد.

ساير اطلاعات پذيرش در مجتمع تفريحي زاينده رود(چادگان)

با آرزوی سلامتی- اداره رفاه کارکنان

تحت نظارت وف بومی